КИЇВ (QHA) -

На думку глави Меджлісу кримськотатарського народу, народного депутата України Рефата Чубарова, Путін не відступить від введення у експлуатацію Керченського мосту, тому що це іміджевий проект, який має політичне значення.

— На різних етапах, починаючи від підготовки до будівництва, і на етапі будівництва було багато прогнозів від експертів про те, що міст може бути закінчений, оскільки це ідея, від якої Путін не буде відступати, тому що це питання його іміджу. У той же час утримання, обслуговування мосту і тривалість його існування ставлять під сумнів. Можна сьогодні говорити про те, що міст буде побудований у зазначений термін, оскільки росіяни продовжують викидати на нього купу грошей. Це один з небагатьох проектів, який у Путіна залишився, щоб демонструвати свою здатність вирішувати глобальні питання, але у той же час, якщо він буде експлуатуватися, він не буде вирішувати ніякі економічні проблеми. Повторюся, це — іміджевий проект, який, можливо, має для Путіна винятково політичне значення, — розповів Чубаров кореспонденту QHA.

Нещодавно окупанти порахували вартість утримання Керченського мосту. Нагадаємо, деякі експерти вважають, що Керченський міст буде дуже швидко зруйнований.

Як заявив еколог Міжнародної благодійної організації «Екологія — право — людина» Олексій Василюк, затіяна російським президентом Володимиром Путіним ідея побудувати міст з РФ на анексований півострів — це «гроші на вітер».

Раніше QHA повідомляло, що в Маріупольський порт не зможуть зайти 144 судна через будівництво Керченського мосту.

Нагадаємо, міністр юстиції України Павло Петренко раніше заявив, що будь-яка компанія, яка причетна до будівництва Керченського мосту, потрапить під міжнародні санкції.

QHA