КИЇВ (QHA) -

Голова Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров, коментуючи вирок українського політв'язня Володимира Балуха, заявив, що кожна зустріч з Путіним — індульгенція на вбивство кримських татар і українців. Про це він повідомив на своїй сторінці у Facebook.

— Кому з лідерів країн ще незрозуміло, що кожна зустріч з Путіним — це індульгенція на вбивство російськими окупантами кримських татар і українців?, — написав він.

При цьому, Чубаров нагадав, що окупанти Балуху також підкинули патрони, після чого засудили його до 3,5 років колонії поселення.

— Володимир Балух, українець, громадянин України і патріот Криму. Підкинули патрони — дали 3,5 роки поселення, спровокували «побиття» начальника СІЗО — засудили до 5 років позбавлення волі.

QHA повідомляло, що Володимира Балуха засудили до п'яти років позбавлення волі. «Суд» в окупованому Криму засудив українського політв'язня до відбування покарання у колонії загального режиму, а також наклав штраф 10 000 рублів.

Нагадаємо, адвокат українського політв'язня Ольга Дінзе розповіла, за що окупанти хотіли дати Балуху чотири роки колонії. Вона зазначила, що бійку за участі Володимира Балуха спровокував начальник ізолятора Валерій Ткаченко. Те, що відбулося, було знято на камеру спостереження і долучено до справи.

QHA