КИЇВ (QHA) -

Глава Меджлісу кримськотатарського народу, народний депутат України Рефат Чубаров на своїй сторінці у Facebook повідомив, що явка на незаконні вибори президента РФ 18 березня в окупованому Криму склала 42%.

Нардеп опублікував повідомлення на двох мовах: кримськотатарською та українською.

За його словами, представники адміністрації президента Росії Володимира Путіна спостерігали за ходом "голосування" в Криму.

— Так званий білий протокол з реальними даними про результати голосування містить показники явки на рівні 42%, з яких 8% — недійсні та зіпсовані бюлетені. Тобто, це 8% людей, які побоялися не прийти на вибори, але вони зіпсували бюлетені. Таким чином, виходить, що тільки 34% — це ті, хто ідеологічно був націлений на вибори, — підкреслив Чубаров.

Глава Меджлісу зазначив, що лідер колабораційного уряду півострова Сергій Аксенов намагався дати хабар емісарам з Москви, щоб вони "намалювали" потрібну їм явку, додавши хоча б 10 – 15%.

Нагадаємо, ще до проведення незаконних виборів президента РФ на анексованому півострові Чубаров заявляв, що окупаційні російські власті в Криму різними способами спробують підвищити явку на президентських виборах, у тому числі і з боку кримських татар.

QHA