ТІРАНА (QHA) -

Російські окупанти в Криму намагаються стерти історичну пам'ять кримськотатарського народу. Про це глава Меджлісу кримськотатарського народу, народний депутат України Рефат Чубаров заявив на засіданні Генеральної асамблеї країн Парламентської асамблеї Чорноморського економічного співробітництва (ПАЧЕС).

Про це нардеп повідомив на своїй сторінці у Facebook.

За словами Чубарова, під приводом реставраційних робіт у Ханському палаці в Бахчисараї окупанти замінили дерев'яні елементи, що несуть історичну цінність. Зокрема, це стосується черепиці.

— Усі ці втручання — свідоме знищення кримськотатарських пам'яток. Мета окупантів — стерти історичну пам'ять кримських татар, — сказав Чубаров.

Глава Меджлісу зазначив, що у відповідь російська сторона, яка також брала участь в роботі 51-го засідання ПАЧЕС, повідомила, що Москва нібито таким чином "піклується про культуру кримськотатарського народу".

Під час вчорашнього засідання між російською та українською делегаціями спалахнули перепалки. Москва знову звинуватила Київ у "здійсненні перевороту", у відповідь українська сторона розвіяла пропагандистські міфи РФ.

Як писало QHA, вчора, 20 червня, відбулася 51-а зустріч парламентаріїв країн ПАЧЕС у місті Тірана.

QHA