КИЇВ (QHA) -

Необхідно запровадити механізм перевірки виконання санкцій проти Росії, одночасно намагаючись їх посилити. Про це заявив голова Меджлісу кримськотатарського народу, народний депутат Рефат Чубаров в ефірі українського телеканалу.

— Є багато випадків, коли західноєвропейські компанії беруть участь в заходах російських окупантів на українській території. І уряд не те що не помічає цього, він відстороняється від відповідальності. Нам потрібно наполягати, щоб був механізм перевірки виконання санкцій, накладених на Росію, одночасно намагаючись ці санкції посилити. Без механізму контролю за санкціями деякі західноєвропейські компанії будуть йти на співпрацю з Росією, — зазначив він.

Чубаров підкреслив, що відновлення територіальної цілісності України має стати єдиною задачею як всередині країни, так і на міжнародних майданчиках.

— Єдиним завданням і всередині країни, і на зовнішніх майданчиках має стати відновлення територіальної цілісності України, включаючи Автономну Республіку Крим і місто Севастополь. З цією формулою ми маємо виходити на всі перемовини. Бо не кажучи про Крим, не акцентуючи увагу на тому, що значна частина нашої країни нами не контролюється через агресію Росії, намагатися вирішити окремі питання, у тому числі як зупинити будівництво мосту або як не дозволити РФ нарощувати військову силу на українській території — неефективно, — вважає глава Меджлісу кримськотатарського народу.

QHA повідомляло, що Рада національної безпеки і оборони України затвердить нові антиросійські санкції після 15 квітня. Секретар РНБО Олександр Турчинов підкреслив, що будуть також продовжені санкції проти Російської Федерації, введені раніше.

Джерело: 112 Україна

QHA