КИЇВ (QHA) -

Народний депутат України Рефат Чубаров стверджує, що Україна зазнала поразки у розслідуванні розстрілів активістів Євромайдану, коли визнала екс-президента Януковича «свідком» у справі, а не підозрюваним. Про це він повідомив перед засіданням Святошинського суду в ефірі одного з українських телеканалів.

— Не треба нам очікувати якихось позитивів чи просування в цій справі саме через заслуховування пояснень Януковича як свідка. Вважаю, що непритягнення Януковича в Україні як одного з підозрюваних у цих справах уже є поразкою і умовою для того, щоб не дізнатися справжню роль Януковича, вважає Чубаров.

Також голова Меджлісу кримськотатарського народу наголосив, що під час допиту в будь-якому випадку Янукович звинуватить чинну українську владу. Він переконує, що «допит Януковича» — це частина інформаційної компанії Кремля проти України.

Думаю, що він говоритиме про причини виходу людей, про сьогоднішню ситуацію в Україні, пов'язуючи з тим, що його як президента усунули з цієї посади. Він все буде переводити на сьогоднішню владу. А російська пропаганда це продовжить. Мені здається, що це один з фрагментів цілісної інформаційної кампанії проти України, яка насувається на нашу країну.

Нагадаємо, як повідомляло раніше QHA, допит Януковича у суді не відбувся у зв'язку з тим, що Лук'янівське СІЗО і Святошинський суд заблокували активісти. Пізніше збігли екс-президент заявив, що засідання було зірване «українською владою у змові з радикалами».

QHA