КИЇВ (QHA) -

Голова Меджлісу кримськотатарського народу, Всесвітнього конгресу кримських татар (ВККТ), народний дептутат Рефат Чубаров від свого імені, імені Меджлісу і ВККТ привітав президента Туреччини Реджепа Тайіпа Ердогана і депутатів, які були обрані до Великих Національних Зборів Туреччини, з перемогою на виборах.

Вітання Рефат Чубаров опублікував на своїй сторінці у Facebook.

— Вітаю шановного пана Реджепа Тайіпа Ердогана з перемогою на минулих 24 червня виборах, а також представників партії Справедливості та Розвитку, а також інших представників політичних сил, які завоювали право бути представленими у парламенті від імені Меджлісу кримськотатарського народу і Світового конгресу кримських татар. Упевнений, що обраний демократичним шляхом президент Ердоган виведе Туреччину на більш високий рівень розвитку. Ми переконані, що Туреччина під керівництвом шановного Ердогана і в майбутньому підтримуватиме територіальну цілісність України, звільнення Криму від окупації і повернення його до складу України, а також захищатиме права кримських татар і розвиватиме відносини з Україною, — написав Чубаров.

Раніше QHA писало, що президент України Петро Порошенко привітав Реджепа Тайіпа Ердогана з переобранням на пост президента Туреччини. Глава української держави зазначив, що перемога Ердогана відкриє додаткові шляхи для розвитку Туреччини.

Порошенко підкреслив, що Україна розраховує на розвиток україно-турецького стратегічного партнерства.

QHA