КИЇВ (QHA) -

Голова Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров заявив, що обшуки в окупованому Криму в Білогірську проводять співробітники ФСБ Росії. Про це він повідомив на своїй сторінці у Facebook.

— На всіх місцях проведення обшуків зосереджені значні сили спецпідрозділів, оснащені стрілецькою зброєю, встановлені оточення по периметру місць проведення обшуків. Операцією керують співробітники ФСБ Росії.

Він зазначив, що з ранку 26 квітня окупанти проводять обшуки в будинках низки кримськотатарських підприємців та активістів кримськотатарського національного руху.

— Від самого ранку 26 квітня 2018 року проводяться тотальні обшуки в Карасувбазарі (нині — Білогірськ). Російські окупанти вторглися з обшуками в будинки кримськотатарських підприємців, меценатів, активістів кримськотатарського національного руху Алі Барієва, Асана Барієва, Ремзі Веліляєва, Ресуля Веліляєва, Екрема Веліляєва, Зери Веліляєвої, а також їхніх дорослих дітей, які проживають окремо.

Голова Меджлісу підкреслив, що в офісі фірми «КримОпт», де також проводяться обшуки, зібралося близько 400 осіб.

— Наразі і до інших місць проведення обшуків прибувають кримські татари.

QHA повідомляло, що в окупованому Криму в Білогірську силовики проводять обшуки в будинку директора ТОВ «КримОпт» Алі Барієва і в мережі магазинів «Гузель». Усі магазини мережі «Гузель» і фірми «КримОпт» силовики оточили.

QHA