КИЇВ (QHA) -

Риторика Путіна свідчить про його невпевненість, заявив на своїй сторінці у Facebook глава Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров, коментуючи зустріч у Гельсінки президентів США і РФ — Дональда Трампа і Володимира Путіна.

За його словами, обидва учасники зустрічі використовують саміт для підняття своїх рейтингів. 

Чубаров прокоментував слова Путіна про Крим.

— Путін оголосив позицію Трампа щодо Криму. Путін зазначив, що провів референдум у повній відповідальності з міжнародним правом. Це постійна риторика Путіна, яка свідчить про його невпевненість, — сказав він.

Чубаров закликав не сприймати новини російської пропагандистської машини.

— Перше враження від зустрічі Трампа з Путіним ... Немає ніякої російської перемоги. Росія зараз буде намагатися підносити деякі провали Трампа як перемогу Путіна, — сказав глава Междлісу.

За його словами, на Дональда Трампа очікує багато неприємних коментарів після зустрічі з Путіним.

— Я думаю, що на Трампа чекає дуже багато жорстоких відгуків з боку журналістської корпорації, а особливо — з боку політиків, — додав він.

Відзначимо, президент РФ Володимир Путін на прес-конференції за підсумками зустрічі у Гельсінкі американського і російського президентів заявив, що Дональд Трамп не визнає анексію Криму. Путін зазначив, що Трамп продовжує дотримуватися позиції "незаконність приєднання Криму до Російської Федерації".

Нагадаємо, 16 липня у столиці Фінляндії відбулася зустріч президентів США і РФ Дональда Трампа і Володимира Путіна. Глава США на прес-конференції зазначив, що своєю зустріччю президенти поклали «гарний початок» у відносинах між країнами.

QHA