КИЇВ (QHA) -

Глава Меджлісу кримськотатарського народу, народний депутат Рефат Чубаров негативно поставився до поїздки позафракційного нардепа Надії Савченко на окуповану терористами «ДНР» територію, наголосивши, що її вчинок не узгоджується із державною політикою. Про це Чубаров повідомив у коментарі журналістам перед початком міжнародного форуму «Крим в умовах окупації: наслідки для України та світу», передає кореспондент видання «Уніан».

— В історії деяких країн були випадки, коли законами було заборонено особистостям, які б статуси вони не мали, без узгодження з єдиною державною політикою вступати у переговори з ворогом, навіть виходячи з найдобріших намірів... Я ставлюся до таких «ініціатив» дуже негативно,  зазначив нардеп.

Нагадаємо, 24 лютого джерела бойовиків повідомили, що Надія Савченко приїхала до Макіївки, контрольованої терористами «ДНР», щоб відвідати українських військовополонених.

Як повідомляло QHA, 17 січня в ефірі українського телеканалу Надія Савченко заявила, що звільнення Донбасу мирним шляхом неминуче призведе до «здачі» Криму. Вона назвала окупований півострів «черговим Придністров'ям», натякнувши на багаторічне існування невизнаної квазіреспубліки на території Молдови під протекторатом Росії при потуранні світової спільноти.

Пізніше глава Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров закликав Надію Савченко роз'яснити сенс її публічної заяви, назвавши її образливою і зрадницькою стосовно України як держави та кримських татар, які залишаються заручниками Росії на окупованій території.

QHA