КИЇВ (QHA) -

Заява про те, що Крим має перетворитися на акціонерне товариство — медійна провокація російського журналіста Станіслава Бєлковського. Про це заявив глава Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров у своєму Facebook.

За його словами, Бєлковський займається "цинічним троллінгом".

— Бєлковський каже, що є така стінограма. Ця людина — медійний провокатор, він талановитий політолог, який здатний за відсутності будь-якого факту побудувати цілу конструкцію політичних споруд. Його заяви — абсолютна маячня. Але деякі чутливі люди купилися на це, — сказав він.

Чубаров нагадав, що 21 липня на своїй авторській програмі «Російська провокація» на радіо «Ехо Москви» провідний медійник Станіслав Бєлковський сказав, що редакція нібито отримала стінограму проведеної приватної розмови між Дональдом Трампом і Володимиром Путіним, де йдеться про існування радикально-революційного сценарію вирішення кримської проблеми, який нібито запропонував американський президент.

— Нібито Трамп запропонував Путіну перетворити Крим на акціонерне товариство, засновниками якого виступили б США, Росія та Ізраїль, як гарант існування цього акціонерного товариства. А потім розмістити акції на нью-йоркській біржі і кожен, хто хоче, нехай купує акції Криму, — нагадав глава Меджлісу.

Нагадаємо, раніше Рефат Чубаров заявив, що Росія не виконуватиме вимогу суду ООН у Гаазі щодо скасування заборони на діяльність Меджлісу кримськотатарського народу. Глава Меджлісу зазначив, що в РФ відмовляться виконувати вимогу суду ООН, посилаючись на власне законодавство, а, як відомо, Меджліс кримськотатарського народу визнаний екстремістського організацією в РФ.

QHA