КИЇВ (QHA) -

Рішення Третього комітету ООН з посилення резолюції про права людини в анексованому Криму є черговим ляпасом Росії, так як вміст документа став більш жорстким у  порівнянні з попереднім варіантом.

Про це голова Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров написав на своїй сторінці в Фейсбуці.

— Практично ми повторили результати минулорічного голосування (з мінусом у два голоси), коли відповідну резолюцію підтримали 73 країни, а проти виступили 23 країни. При цьому втрата в порівнянні з минулим роком двох голосів компенсується набагато більш жорстким змістом нинішньої резолюції в порівнянні з торішньою, про що, до речі, у властивій істеричній манері не забув заволати представник РФ в ООН, — зазначив Чубаров.

Глава Меджлісу додав, що підтримка Росії в голосуванні «проти» з боку таких країн, як Білорусь, Венесуела, Іран, КНДР і Сирія свідчить про те, що «країни, де правлять авторитарні або диктаторські режими, традиційно надають підтримку режиму Путіна».

Раніше QHA повідомляло, що 14 листопада на засіданні Третього комітету Генеральної асамблеї ООН було ухвалено оновлений проект резолюції з прав людини в анексованому Криму. У результаті голосування 71 країна виступила «за» прийняття документа, 25 — «проти» і 77 утрималися.

QHA