ПАРИЖ (QHA) -

Делегація «офіційного представництва ДНР» у Франції має намір у травні відвідати окуповані Крим і Донбас. Про це повідомив так званий консул «ДНР» у Франції Юбер Файяра на своїй сторінці у Facebook.

— Запуск агентства «Дружба Франція – Крим» 14 травня у Севастополі з нагоди прибуття французької делегації до Криму: новий етап у політичних, економічних і культурних відносинах між Францією і Кримом, — написав він.

Окрім цього, Файяра запросили взяти участь в заходах на честь «річниці незалежності ДНР», які проведуть 11 – 12 травня.

Так звана делегація складатиметься з тих, хто приїжджав до Донецька влітку 2017 року.

За попередніми даними, на анексований півострів приїдуть радник регіону Буш-дю-Рон Крістіан Пужоль, радник комуни колишнього регіону Лімузен Крістіан Бореллі, мер міста Мариньян Ерік Ле Діссез і його радник, так званий «почесний громадянин ДНР» Жан Клостерманн, «представник консульства ДНР у Франції» Крістіан Камісулі та «фінансист консульства ДНР у Франції» Віруа Жан-Франсуа Гіндре.

QHA повідомляло, що у Марселі з'явився «Представницький центр у Франції Донецької Народної Республіки», який зареєстрований як громадське об'єднання. Французька влада офіційно не визнає це об'єднання, у якого немає дипломатичного статусу.

Джерело: Укрінформ

QHA