ВАШИНГТОН (QHA) -

Глава компанії Exxon Mobil Рекс Тіллерсон виступив перед Конгресом Сполучених Штатів у зв'язку із пропозицією новообраного президента США Дональда Трампа призначити його державним секретарем.

Повідомляється, що частину конгресменів від Республіканської партії йому вдалося переконати у своїй профпридатності, проте представники Демократичної партії продовжують наполягати на грандіозному конфлікті інтересів у зв'язку з тим, що Рекс Тіллерсон активно веде бізнес у Росії і є, на їхню думку, «другом Путіна». Про це повідомляє американське видання Wall Street Journal.

При цьому сенатор Джон Маккейн іронічно стверджував в інтерв'ю американській пресі, що кандидатура Тіллерсона не буде підтримана.

— Це такий же реалістичний сценарій, як і те, що свині літають, заявив Маккейн.

Як повідомляло QHA, згідно з думкою експертів, на надання допомоги Сполученими Штатами Україні у військовому протистоянні з Росією може вплинути майбутній склад адміністрації президента Трампа. Наприклад, директор політичних програм Інституту Горшеніна Євген Курмашов вважає, що американська політика щодо України багато в чому залежатиме від того, хто буде призначений на посаду держсекретаря, відповідального за зовнішню політику.

ФОТО: інтернет

QHA