КИЇВ (QHA) -

Уповноважений Верховної Ради України з прав людини Людмила Денісова звернулася до керівника Регіональної делегації Міжнародного Комітету Червоного Хреста (МКЧХ) в Росії, Білорусі та Молдові Магне Барту з проханням відвідати українських політв'язнів у РФ. Про це вона повідомила на своїй сторінці у Facebook.

— Я направила до них офіційного листа з проханням відвідати Олега Сенцова, Олександра Кольченка, Володимира Балуха, Станіслава Клиха і Олександра Шумкова, — написала вона.

За словами Денісової, вона з учорашнього дня намагається зв'язатися з Бартом, однак його помічники заявляють, що у нього «дуже щільний графік і він не може зустрітися». Тому український омбудсмен звернулася до нього у листі з проханням відвідати українських політв'язнів.

— Я попросила його здійснити візити до пенітенціарних установ, де вони відбувають покарання, щоб перевірити стан їхнього здоров'я, а також сприяти організації моїх візитів до згаданих громадян України.

QHA повідомляло, що Людмила Денісова звернулася до російського омбудсмена Тетяни Москалькової з проханням посприяти у відвідуванні українських політв'язнів Олега Сенцова, Олександра Кольченка, Станіслава Клиха і Володимира Балуха. Денісова заявила, що наразі відсутня детальна інформація про стан здоров'я політв'язнів.

QHA