КИЇВ (QHA) -

Уповноважений Верховної Ради України з прав людини Людмила Денісова звернулася до омбудсмена Німеччини Бербель Кофлер з проханням допомогти в організації зустрічі з українським політв'язнем Олегом Сенцовим. Лист до Кофлер Денісова опублікувала на своїй сторінці у Facebook.

Вона зазначила, що міжнародний тиск на Росію має велике значення у вирішенні ситуації із забезпеченням прав українських політв'язнів.

— Інформація з різних джерел про стан здоров'я Олега Сенцова, який на сьогодні голодує близько 80 днів, є дуже спірною. Вона вимагає незалежної перевірки шляхом моєї особистої зустрічі з Олегом. У зв'язку із цим, прошу Вашого можливого сприяння у цьому питанні, — написала Денисова в листі.

Нагадаємо, український художник Борис Єгіазарян заявив, що між Олегом Сенцовим і президентом РФ Володимиром Путіним точиться особиста боротьба. Він зазначив, що Сенцов зараз виконує роботу, яку колись робили всі дисиденти.

Раніше українські громадські діячі й письменники відправили листа Олегу Сенцову в колонію у Лабитнангі (Росія). Усі, хто підписав листа, попросили Олега Сенцова припинити голодування.

QHA