КИЇВ (QHA) -

 

Росія не надає офіційних документів про стан здоров'я українського політв'язня Олега Сенцова. Про це повідомив уповноважений Верховної Ради з прав людини Людмила Денісова на своїй сторінці у Facebook.

Вона зазначила, що отримала відповідь від голови Ради при президенті РФ з розвитку громадянського суспільства і прав людини Михайла Федотова, який заявив, що стан здоров'я Сенцова стабільний.

— За його інформацією, 12 вересня провели консиліум лікарів Лабитнангської міської лікарні. Стан здоров'я Олега визначений ними як стабільний. До 3 жовтня заплановане проведення чергового консиліуму лікарів, щоб у подальшому оцінити здоров'я Олега і тактику його подальшого ведення, — написала Денісова.

Вона підкреслила, що при цьому, немає жодного підтверджуючого документа і офіційного висновку консиліуму лікарів.

— Я дуже сумніваюся у достовірності наданої мені інформації та якості проведення медичного огляду. Оскільки у міській лікарні до нього від самого початку ставилися жахливо. Йому не надавали належної медичної допомоги і тиснули психологічно. Саме це було справжньою причиною відмови Олега від послуг лікарів Лабитнангського медичного закладу.

За словами Денісової, український політв'язень знаходиться під диспансерним наглядом через захворювання опорно-рухового апарату і йому «продовжують давати поживну суміш і проводити щоденну інфузійну терапію».

 

QHA повідомляло, що Олег Сенцов написав листа російській правозахисниці Зої Свєтовій і заявив, що вірить в хороший результат. Політв'язень зазначив, що продовжує боротися, але не знає, наскільки його ще вистачить.

QHA