БРЮССЕЛЬ (QHA) -

Депутат Європарламенту Ребекка Хармс закликала політиків та вболівальників бойкотувати Чемпіонат світу з футболу 2018 року, який пройде в Росії.

Політик вважає, що РФ — не та країна, де варто проводити подібні змагання.

Хармс звернула увагу на вчинок колишнього президента Німеччини Йоахіма Гаука, який відмовився їхати на зимові Олімпійські ігри в Сочі у 2014 році.

— Його приклад варто наслідувати наступного року під час чемпіонату світу з футболу, — вважає вона.

Єропарламентарій також зазначила, що завдяки чемпіонату російському президенту Володимиру Путіну дістанеться занадто багато уваги, а це — неправильно.

— Він купається в променях слави в присутності іноземних гостей, продовжуючи проводити свою антидемократичну політику, яку не може прийняти жоден демократ, — вважає політик.

Вона також розкритикувала функціонерів ФІФА, які, за її словами, проігнорували звинувачення Росії в корупції та допінгу.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що німецький Der Spiegel виявив, що у РФ готували програму допінгу на ЧС з футболу-2018.

За даними Spiegel Online, завдання розробити програму допінгу для збірної РФ до ЧС-2018 з футболу була покладена на Григорія Родченкова. Ця програма повинна була реалізовуватися за «сочінським» сценарієм.

Джерело: Neue Osnabrücker Zeitung

QHA