КИЇВ (QHA) -

Служба безпеки України на три роки заборонила в'їзд на територію країни депутату Держдуми РФ від партії «Єдина Росія» Віталію Мілонову. Про це повідомляє ZN.UA.

В СБУ зазначили, що заборона на в'їзд Мілонова пов'язана як із його висловлюваннями, так і з порушенням правил перетину державного кордону України.

При цьому, дізнавшись про підготовку заборону в'їзду, російський депутат пообіцяв відвідувати окуповані території України «частіше і уважніше».

— Обіцяю СБУ частіше і уважніше бувати на території Донецької та Луганської республіки (в ОРДЛО).

Нагадаємо, 1 квітня стало відомо про візит скандального російського політика Мілонова на окуповані території Донбасу, де він, надягнувши форму «ополченця ДНР», спілкувався із місцевими жителями і бойовиками. У російських виданнях повідомляється, що Мілонов привіз терористам презенти — тепловізор і квадрокоптер.

Раніше, 22 березня, депутат заявив пресі, що має намір клопотати про включення до російського списку санкцій всіх осіб, які беруть участь в організації конкурсу «Євробачення-2017» у Києві, через заборону в'їзду в Україну співачці Самойловій.

А 16 березня Мілонов в образливій формі заявив про намір привезти Юлію Самойлову на пісенний конкурс до Києва у супроводі загону озброєних козаків.

ФОТО: інтернет

 

QHA