КИЇВ (QHA) -

Економічна блокада Криму повинна була статися ще в 2014 році, вважає народний депутат України, координатор групи "Інформаційний опір" Дмитро Тимчук. Про це він заявив, коментуючи перекриття сухопутної дороги на півострів на своїй сторінці в Facebook.

– Економічна блокада Криму активістами – це ляпас державі Україна. Тому що держава зобов'язана була зробити це навесні 2014 року, – сказав Тимчук.

Депутат вважає, що "у жителів АРК є право вибору: або виступати за Україну, або чекати, поки їх нагодують такі улюблені деякими на півострові "зелені чоловічки"".

– І не треба стогонів з приводу того, що страждають економічні інтереси України та окремих бізнесменів. Ми боремося за територіальну цілісність і воюємо (в тому числі на економічному фронті), або торгуємо. І не секрет, що війни виграють солдати, а не торгаші, – зазначив він у своїй заяві.

– Це заразом тест для Путіна: чи є у нього мізки і де вони були, коли він повертав Росії Крим. Мудрість правителя оцінюється не здатністю щось «скоммуниздити» у сусіда, користуючись моментом. Вона оцінюється здатністю передбачати наслідки власних рішень і вчинків. І це не злорадство. Це – надія, що Україна нарешті не на словах, а на ділі почне вести себе зі своїм ворогом так, як це зробила б будь-яка адекватна держава, – висловив свою думку Дмитро Тимчук.

QHA