ВАШИНГТОН (QHA) -

Відкриття Кримського мосту означає готовність Росії порушувати міжнародне право. Про це повідомляється у заяві Державного департаменту США.

— Це служить нагадуванням про триваючу готовність Росії порушувати міжнародне право, — йдеться у заяві.

У Держдепі підкреслили, що окупанти відкривають Керченський міст без дозволу української сторони.

— США засуджують будівництво Росією і часткове відкриття мосту через Керченську протоку між Росією і окупованим Кримом, що було зроблено без дозволу уряду України. Крим — частина України.

Окрім цього, у Держдепі додали, що відкриття мосту перешкоджає судноплавству, оскільки міст обмежує розміри судів, які можуть пройти під ним.

QHA повідомляло, що в анексованому Криму урочисто відкрили Керченський міст за участю президента РФ Володимира Путіна. Глава держави-окупанта сів за кермо вантажівки «КамАЗ» і очолив колону вантажівок.

Нагадаємо, в ЄС засудили будівництво Керченського мосту. У заяві представника ЄС йдеться, що побудувавши Кримський міст, Росія ще раз порушила суверенітет і територіальну цілісність України. Представники Брюсселя наголосили, що метою будівництва мосту є подальша примусова інтеграція незаконно анексованого півострова з Росією і його ізоляція від України.

QHA