ВАШИНГТОН (QHA) -

США вшанували пам'ять Героїв Небесної Сотні і закликали Україну подвоїти зусилля щодо виконання реформ. Про це 19 лютого повідомили в офіційній заяві Державного департаменту США.

— Чотири роки тому на Майдані українці, які представляли усі верстви населення з усіх регіонів країни, об'єдналися, вимагаючи від уряду визнати вибір приєднатися до Європи. Багато українців з Небесної Сотні віддали своє життя на Майдані за мрію про кращу Україну, — йдеться у документі.

У заяві зазначили, що США продовжать підтримувати Україну, «яка протистоїть російській агресії».

У Держдепі США додали, що потрібно робити більше для того, щоб виконати обіцянки, озвучені на Майдані.

— США закликають українських лідерів подвоїти зусилля у реалізації глибоких, всеосяжних і своєчасних реформ, необхідних для побудови стабільної, демократичної, процвітаючої та вільної країни, якої заслуговують українці, — наголошується у заяві.

Агентство QHA повідомляло, що США звинуватили РФ у ракетних і артилерійських обстрілах на Донбасі і закликали Кремль зробити кроки з врегулювання гуманітарної кризи. Офіційний представник Держдепартаменту США Хізер Нойерт заявила, що гуманітарна ситуація на сході України зараз гірша, ніж за останні три роки.

Джерело: Укрінформ

QHA