МОСКВА (QHA) -

Депутати Держдуми РФ у першому читанні ухвалили урядовий законопроект про підвищення пенсійного віку.

За законопроект проголосували лише депутати від партії «Єдина Росія». Фракції КПРФ, ЛДПР і «Справедлива Росія» голосували проти.

Депутат КПРФ Микола Харитонов зазначив, що до нього надійшла скарга, що закон проголосували «віроломно, поки народ радів (ЧС–2018)».

При цьому, під час обговорення реформи деякі депутати запропонували відкласти голосування, поки про це не розповість президент РФ Володимир Путін, проте Держдума відхилила цю пропозицію.

Заступник секретаря генради «Єдиної Росії» Сергій Железняк не прийшов на засідання Держдуми нібито спеціально, оскільки не хотів голосувати за законопроект. За попередньою інформацією, якби він проголосував «проти», міг би позбутися мандата.

QHA повідомляло, що підконтрольний Кремлю парламент окупованого Криму підтримав російський законопроект про пенсійну реформу і схвалив відповідний проект постанови про підвищення пенсійного віку. Так званий спікер парламенту Володимир Константинов заявив, що якщо не буде «балансування пенсійної системи», то тоді потрібно підвищувати податки або страхові внески до Пенсійного фонду.

Джерело: Главное

QHA