ВАШИНГТОН (QHA) -

Державний секретар США Майк Помпео закликав главу Міністерства закордонних справ Угорщини Петера Сіярто підтримати співпрацю України з НАТО на тлі російської агресії. Про це повідомляється у заяві прес-секретаря Держдепартаменту США Хізер Нойерт за підсумками зустрічі Помпео і Сіярто, опублікованій на сайті Держдепу.

У заяві повідомляється, що сторони обговорили ті питання, які мають спільний інтерес для країн. Помпео порушив тему співпраці України і НАТО, яку блокує Угорщина.

— Секретар також наголосив на необхідності допомогти Україні у боротьбі з російською агресією, включаючи важливість сприяння і підтримки взаємодії України з НАТО, а також необхідність боротьби з російським злоякісним впливом у Центральній Європі, — сказано в повідомленні.

Нагадаємо, Майк Помпео заявив, що країна не забуде про анексію Криму Росією. Держсекретар США додав, що адміністрація президента Дональда Трампа не терпітиме російське втручання у вибори в Конгрес і нагадав, що вибори відбудуться вже у цьому році.

Раніше Помпео повідомив, що ніколи не визнає анексію Криму. Окрім цього, Помпео додав, що санкції проти Росії за агресію в Україні та анексію Криму мають залишатися до тих пір, поки РФ не припинить агресію.

QHA