КИЇВ (QHA) -

Збіглий екс-президент Віктор Янукович звинувачується в злочинній змові з представниками влади РФ — так говориться в обвинувальному акті, який прокурори зачитали на судовому засіданні у четвер, повідомляє Цензор.НЕТ.

— Янукович, перебуваючи на посаді голови держави, порушив дану ним присягу і не вжив жодних заходів для забезпечення територіальної цілісності України, — зачитав прокурор Максим Крим.

Він додав, що Януковичу напевно було відомо про дії російських військових, проте він нічого не зробив. Замість цього колишній президент «вступив у злочинну змову з представниками влади РФ. Його вирішили використовувати як пособника».

Нагадаємо, сьогодні в Оболонському районному суді Києва проходить друге засідання по суті у справі про держзраду і пособництво у веденні війни екс-президента України Віктора Януковича. Януковичу інкримінують три статті: ч. 5 ст. 27 (державна зрада), ч. 2 ст. 437 (пособництво у веденні агресивної війни) і ч. 3 ст. 110 (пособництво у посяганні на територіальну цілісність і недоторканність України, що спричинило загибель людей або інші тяжкі наслідки) Кримінального Кодексу України.

ФОТО: інтернет

QHA