КИЇВ (QHA) -

Інформацію про порушення прав людини в окупованому Криму, яку отримав представник уряду ФРН Дірк Візе під час зустрічі з керівництвом Меджлісу, донесуть до канцлера Ангели Меркель. Про це повідомив QHA голова Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров.

— Усе те, про що ми говорили, і деякі наші уявлення, наше бачення і пояснення, включимо у доповідь для пані Меркель. Наскільки пані канцлер візьме це до уваги, залежить від неї, — сказав голова Меджлісу.

За словами Чубарова, під час зустрічі Дірка Візе проінформували про порушення Росією прав людини в Криму і необхідність активізації ролі ФРН у стримуванні Кремля.

— Ми говорили про окупований Крим, про стан справ з правами людини, політв'язнів, майбутнє Криму і особливу ​​роль Німеччини у збереженні глобального миру і зусилля, щоб змусити Росію дотримуватися норм міжнародного права, — повідомив Чубаров.

Нагадаємо, 11 вересня керівництво Меджлісу провело зустріч з Верховним комісаром ОБСЄ у справах національних меншин Ламберто Заньєром. Сторони обговорили використання механізмів ОБСЄ з метою мінімізації наслідків російської окупації для корінного народу Криму.

QHA