КИЇВ (QHA) -

Перший заступник міністра інформполітики Еміне Джапарова в ефірі телеканалу «112 Україна» заявила, що якщо Ксенія Собчак мала необережність приїздити до Криму не з території материкової України, то може отримати заборону в'їзду на територію України до 5 років.

У тому випадку, якщо цього не було, то Собчак може отримати дозвіл на в'їзд до Криму через материкову територію України, тільки якщо особисто подасть необхідні документи в Державну міграційну службу.

— Вона є громадянкою РФ і, відповідно, для нас вона класифікується як іноземна громадянка. Відповідно до цього, вона може зробити подання на отримання спеціального дозволу. Це робиться через Державну міграційну службу, через МЗС ... Але все одно для того, щоб отримати цей дозвіл, вона фізично і особисто має подати певні документи на отримання цього дозволу, — зазначила Джапарова.

Відповідно до законодавства, Державна міграційна служба матиме 5 діб для того, щоб розглянути її подання та документи для того, щоб вирішити, чи може вона заїхати на територію України.

Тим часом, як стало відомо журналістам QHA, Ксенія Собчак у квітні 2014 року незаконно відвідувала анексований Крим. Там Собчак підготувала інтерв'ю з маріонетками російських окупантів.

Нагадаємо, раніше Собчак заявила, що, у першу чергу, їде в Крим для спілкування з кримськими татарами, які, за її словами, «дуже незадоволені тією ситуацією, яка там склалася».

Незабаром міністр закордонних справ України Павло Клімкін на своїй сторінці у Twitter назвав шизофренією ідею кандидата у президенти РФ Ксенії Собчак відвідати анексований Крим для спілкування з виборцями.

QHA