АНКАРА (QHA) -

Лідер кримськотатарського народу, народний депутат Мустафа Джемілєв і Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков, які перебувають з візитом в Анкарі, відвідали 4 вересня центральний офіс Товариства культури і взаємодопомоги кримських татар.

На зустрічі були присутні голова Товариства культури і взаємодопомоги кримських татар у Туреччині Мукремін Шахін, голова Платформи кримськотатарських організацій Уміт Шиліт, члени центрального органу управління Товариства культури і взаємодопомоги кримських татар, Товариства турецько-української дружби, Жіночого товариства імені Шефіки Гаспринської, представники української діаспори.

Голова Товариства культури і взаємодопомоги кримських татар у Туреччині Мукремін Шахін подарував главі МВС України Арсену Авакову книгу "Кримськотатарська архітектурна реліквія Криму" спільного авторства Хакана Киримли і швейцарського доктора наук Ніколь Канчал-Феррари. Також міністру подарували тарілку ручної роботи з національним орнаментом.

Як писало QHA, Мустафа Джемілєв заявив в Анкарі, що Туреччина бачить в Україні союзника і домагатиметься повернення Криму. Раніше Арсен Аваков повідомив, що Україна виграла тендер на ремонт і модернізацію гелікоптерів МІ-17 турецької жандармерії.

Нагадаємо, глави МВС України і Туреччини підписали меморандум про співпрацю правоохоронних органів.

QHA