ВАШИНГТОН (QHA) -

Лідер кримських татар, уповноважений президента України у справах кримськотатарського народу, народний депутат Мустафа Джемілєв зустрінеться у Вашингтоні з представниками Адміністрації США, конгресменами і сенаторами. Про це Джемілєв повідомив на своїй сторінці у Twitter.

За словами Мустафи Джемілєва, він також проведе перемовини з представниками експертного співтовариства.

Ключовими темами зустрічей з представниками Адміністрації США, конгресменами, сенаторами та експертами стануть відновлення територіальної цілісності України, боротьба з порушенням прав і свобод людини в тимчасово окупованому Росією Криму, а також підтримка кримськотатарського народу і українських активістів на півострові, зокрема в контексті звільнення політичних в'язнів, яких окупанти утримують в Криму і на території РФ.

Джемілєв опублікував фотографії з місця зустрічі.

Нагадаємо, раніше уповноважений президента України у справах кримськотатарського народу Мустафа Джемілєв і заступник голови Меджлісу кримськотатарського народу Ахтем Чийгоз взяли участь у піднятті кримськотатарського прапора над будівлею мерії Торонто.

Підняття прапора супроводжувалося виконанням гімну кримськотатарського народу. Прапор був піднятий на знак солідарності з кримськотатарським народом і в пам'ять про жертв депортації 1944 року.

Джемілєв, виступаючи в університеті Торонто на заході, присвяченому репресіям проти кримських татар та інших порушень прав людини в окупованому Криму, заявив, що деокупація Криму неможлива військовим шляхом.

На його думку, деокупація має відбутися мирним шляхом, а ключем до неї є посилення економічних санкцій проти Росії.

QHA