КИЇВ (QHA) -

Лідер кримськотатарського народу, народний депутат Мустафа Джемілєв взяв участь у презентації книги "Великі дерева в тіні не ростуть. Спогади і роздуми про В'ячеслава Чорновіла", яка відбулася в кулуарах Верховної Ради, повідомляє кореспондент QHA.

Джемілєв з жалем зазначив, що людей найбільше починають цінувати після їхньої смерті, і висловив надію, що ознайомившись з книгою, українці краще пізнають В'ячеслава Чорновіла.

Мустафа Джемілєв розповів, що листувався з Чорновілом за часів СРСР, так як правозахисники знали один про одного ще з 60-х рр.

— Я дуже вдячний тим, хто ініціював і видав цю книгу. Я сподіваюся, що країна, народ ще краще знатиме цю велику людину — В'ячеслава Чорновіла, — сказав він.

Нагадаємо, сьогодні, 18 квітня, у Києві відбулася презентація книги "Великі дерева в тіні не ростуть. Спогади і роздуми про В'ячеслава Чорновіла". У заході взяли участь народний депутат Віктор Кривенко, автор ідеї книги Андрій Ніцой, упорядник видання Дмитро Понамарчук, видавець Андрій Яловий.

На презентації також були присутні автори видання: Володимир Кулеба, Едуард Гурвіц, Ельхан Нурієв, Олесь Шевченко, Олена Бондаренко, Роман Титикало, Марта Коломієць-Яневська, Богдан Нагайло.

QHA