ПАРИЖ (QHA) -

Мерія 4-го округу в Парижі провела акцію на підтримку українського політв'язня Олега Сенцова. Про це повідомила українська письменниця Ірена Карпа у своєму Facebook.

На будівлі мерії розмістили портрет українського політв'язня. Заступник мера Парижа Патрік Клюгман зазначив, що подібні акції проводитимуть до тих пір, поки Сенцова не звільнять.

— Олег Сенцов ув'язнений за свої переконання і ні за що інше. Його життя у небезпеці, і ми будемо збиратися, поки він не стане вільним.

Клюгман сказав, що сподівається на справедливість і звільнення Олега Сенцова.

— Повністю підтримуємо українського кінорежисера Олега Сенцова, якого чотири роки утримують в Росії. Ми сподівалися на його свободу, а тепер боїмося за його життя. Ми сподіваємося на справедливість. Справедливість для нього означає свобода, — написав заступник мера Парижа у Twitter.

QHA повідомляло, що Польща, США і декілька інших країн беруть участь у створенні міжнародної декларації з вимогою звільнити Олега Сенцова. У декларації йдеться, що Сенцов голодує вже понад два місяці, а Москва не реагує на міжнародні заклики.

Раніше Олег Сенцов попросив свого адвоката Дмитра Дінзе рідше відвідувати його. Він не бачить сенсу в частих поїздках до нього, тому що навколо його справи нічого не відбувається.

QHA