КИЇВ (QHA) -

Активісти заявили, що готують чергову глобальну акцію до дня народження голодуючого в російській колонії українського режисера Олега Сенцова.

Організатори зазначають, що для участі в акції необхідно роздрукувати малюнок із зображенням Олега Сенцова, сфотографувати його на тлі будь-якого відомого пам'ятника або міської пам'ятки і викласти у мережу з хештегом #SaveOlegSentsov.

— 13 липня — день народження Олега Сенцова. Давайте привітаємо його і покажемо, що увесь світ вимагає звільнення політичних ув'язнених з в'язниць Росії! — написали активісти у Facebook.

Раніше QHA писало, що Сенцов продовжує голодування. Як повідомила сестра політв'язня Наталія Каплан, його справу передали до Європейської ради з прав людини (ЄСПЛ) ще у 2014 році.

QHA повідомляло, що Олег Сенцов схуд на 15 кг, але припиняти голодування він не збирається. За словами Наталії Каплан, Сенцов розчарований тим, що мало уваги приділяється іншим політв'язням і вважає, що якщо звільнять його одного, це буде "повним провалом".

Нагадаємо, з 13 — 16 липня відбудеться низка публічних демонстрацій з вимогою звільнити Олега Сенцова. Саме на ці дні припадають важливі дати як у житті Олега Сенцова, так і у світі. 13 липня — день народження Олега Сенцова, а 14 липня — два місяці від початку його голодування.

QHA