ЄРЕВАН (QHA) -

На 11-ий день заворушень у Вірменії до протестувальників приєдналися вірменські військові. На кадрах, поширених світовими ЗМІ, видно, як відбувається їхнє братання з протестувальниками.

Тим часом деякі ЗМІ уточнюють, що мова йде про учасників бойових дій у період квітневої кампанії 2016 року, коли між збройними силами Вірменії та Азербайджану спалахнули запеклі бої у Карабасі. Серед військових також є контрактники-миротворці.

За повідомленням PanArmenian.net, військові приєдналися до демонстрантів, у числі яких студенти єреванських вузів, і встали попереду ходи у якості живого щита.

Повідомляється, що кількість протестувальників вже обчислюється десятками тисяч і їхнє число зростає з кожною годиною.

Нагадаємо, вчора у Єревані поліція почала розганяти демонстрантів. Був затриманий лідер протестного руху Нікол Пашинян.

Акції протесту проти обрання прем'єром Вірменії екс-президента Сержа Саргсяна розпочалися 13 квітня. Опозиція звинувачує його у неефективному управлінні країною і погіршенні економічної ситуації. 16 квітня учасники мітингу намагалися прорватися до будівлі парламенту, поліцейські їх відтіснили, у результаті зіткнень постраждали десятки людей. На наступний день учасники протесту заявили про початок «оксамитової революції» у Вірменії.

QHA