ЛОС-АНДЖЕЛЕС (QHA) -

Серж Танкян — американський музикант вірменського походження, лідер рок-гурту System of a Down збирається взяти участь в протестних акціях у Вірменії. Про це музикант повідомив на своїй сторінці у Facebook.

Танкян зазначив, що не зміг прибути до Вірменії через хворобу, проте обіцяє незабаром приїхати і приєднатися до протестів.

У своєму повідомленні Танкян зазначає, що протягом останніх двох тижнів світ став свідком перемоги демократичних процесів у цій кавказькій країні. Музикант подякував вірменам за те, що вони провели мирні протести і перетворили парламент у громадський форум.

— Було ясно, що за Нікола (Нікол Пашинян — лідер протестного руху — ред.) не проголосують сьогодні, проте ми впевнені, що цей рух буде продовжено і збере ще більше сил, які необхідні для виборів. Молодь і громадянське суспільство Вірменії колективно підняли планку в усьому світі для мирних протестів. Ваша солідарність і єдність мети проклали шлях до істинних демократичних змін у Вірменії, — написав він.

Раніше повідомлялося, що учасники акцій протестів у Вірменії заблокували декілька основних державних установ у містах Гюмрі та Ванадзор. У Гюмрі активісти перекрили дороги, які ведуть до обласної адміністрації, у Ванадзорі також перекрили входи до обладміністрації та мерії.

Сьогодні вранці, 2 травня, учасники акцій протестів у Єревані заблокували основні дороги і під'їзд до аеропорту «Звартноц». Окрім траси в аеропорт, перекритий також центр міста і дороги, які зв'язують його з околицями.

QHA