КИЇВ (QHA) -

Генеральна прокуратура України направила до Апеляційного суду Києва 15 обвинувальних актів стосовно 15 суддів з анексованого Криму, обвинувачених у державній зраді. Про це повідомляє інтернет-представництво ГПУ.

Слідчі проводять досудове розслідування у кримінальних виробництвах за підозрою в державній зраді низки суддів Криму і Севастополя.

— Під час досудового розслідування отримані фактичні дані про перебування зазначених осіб на тимчасово окупованій території України, у зв'язку з чим розпочато процедуру здійснення спеціального досудового розслідування, — йдеться у повідомленні.

У даний час судом вже подані дозволи на проведення спеціального попереднього розслідування стосовно зазначених суддів у 319 кримінальних процесах, додали в ГПУ.

Нагадаємо, як повідомляло QHA, 3-4 січня Апеляційний суд Києва повинен був винести рішення про те, які суди розглядатимуть обвинувальні акти проти колишніх кримських депутатів, яких судять за державну зраду.

Під час розслідування їх кримінальних проваджень отримано беззаперечні докази того, що в березні 2014 року обвинувачені надали допомогу і сприяли окупації Криму РФ.

Прес-секретар Генпрокурора додала, що під суд потраплять не тільки вищеназвані зрадники, оскільки список винних буде поповнюватися.

ФОТО: інтернет

QHA