КИЇВ (QHA) -

Під час розслідування вбивства Бориса Нємцова виявлені докази, що злочин організували російські спецслужби. Про це повідомила на прес-конференції російська політемігрантка Ірина Белачеу, передає кореспондент QHA.

— У розслідуванні справи Нємцова є величезна кількість невідповідностей і питань, на які ніяк не відповіли. Починаючи з того, що зникли всі записи камер на Великому Москворецькому мосту, що фіксують момент вбивства політика. Із системи, що відстежує рух, зникли записи про кілька авто, які були на інших камерах. На момент вбивства Нємцова були перекриті дороги, що ведуть до мосту. Там фактично не було транспорту і людей. Шість куль, що влучили у Нємцова, просто технічно не могли випустити з одного пістолета за той час, поки снігоприбиральник його закривав. Зрозуміло, що було двоє вбивць. Другий його добивав. Це не могли організувати чеченці. З того, як це відбувалося, видно руку спецслужб, зазначила Ірина Белачеу.

На її думку, головний свідок у справі українська модель Анна Дурицька, що перебувала на момент вбивства разом із Нємцовим, дала неправдиві свідчення.

Всі ці факти кажуть, що справжні злочинці не названі і подібні злочини, швидше за все, будуть повторюватися, каже політемігрантка.

Вона також вважає дивним той факт, що чеченцям, засудженим за вбивство Нємцова, постановили відбувати покарання у карельської колонії всі думали, що вони поїдуть до Чечні.

Розслідування спочатку було фіктивним. Поки при владі перебуває Путін, справжнього розслідування бути не може. Слід підробили під чеченський та український. Так, заявили, що машина, на якій нібито їздив кілер, і пістолет, з якого вбили політика, українського виробництва, додала Ірина Белачеу.

Нагадаємо, російського політика, співголову опозиційної партії РПР-Парнас, депутата Ярославської обласної думи розстріляли 27 лютого 2015 року на Великому Москворецькому мосту у Москві. 13 липня 2017 року Московський окружний військовий суд засудив п'ятьох підозрюваних у вбивстві Нємцова до різних тюремних термінів. Екс-військовослужбовець чеченського батальйону "Північ" Заур Дадаєв отримав 20 років колонії суворого режиму. Його спільники брати Анзор і Шадід Губашеви по 19 і 16 років відповідно, Темірлан Ескерханов 14 років, Хамзат Бахаєв  11 років.

QHA