КИЇВ (QHA) -

Народний депутат фракції «Опозиційний блок» Михайло Добкін просить Раду зняти з нього недоторканність. Про це повідомляє «112 Україна».

— Яке б не було рішення комітету, у четвер з трибуни я буду просити депутатів зняти з мене депутатську недоторканність і швидше дати мені можливість у суді довести свою невинність, — сказав нардеп.

Крім того, Добкін зазначив, що питання його арешту повинні вирішувати правоохоронні органи:

— Що стосується арешту, арешт — це, на мій погляд, крайній захід, до якого повинні вдаватися правоохоронці. Він застосовується за окремими статтями без застави. У мене така стаття, яка, коли в суді будуть обирати запобіжний захід, дозволяє призначити заставу, яка буде гарантією того, що я буду перебувати в країні і не буду уникати слідчого.

Нагадаємо, 29 червня генеральний прокурор України Юрій Луценко вніс у Раду подання про надання згоди на притягнення до кримінальної відповідальності депутата від «Опозиційного блоку» Михайла Добкіна. Нардепа підозрюють в умисній змові групи осіб для шахрайства з метою заволодіння 78 гектарами земельних ділянок у Харкові загальною вартістю понад 220 мільйонів гривень.

ФОТО: інтернет

QHA