КИЇВ (QHA) -

Народний депутат України Михайло Добкін розповів, що на прохання секретаря Ради національної безпеки і оборони України Олександра Турчинова організував безпечне вивезення з Харкова Юлії Тимошенко у лютому 2014 року. Про це він повідомив під час допиту в Оболонському районному суді Києва у справі про держзраду екс-президента Віктора Януковича.

— Мені зателефонував Турчинов. Сказав, що влада в країні змінилася, що він уповноважений звернутися до мене, щоб я організував безпеку для переміщення в аеропорт Юлії Тимошенко, яка тоді перебувала під арештом, — зазначив він.

Добкін підкреслив, що тоді поїхав в лікарню і поговорив з представниками «Альфи» і поліцією.

— Я переконався, що є транспорт, що їй нічого не загрожує, — розповів він.

Нагадаємо, у 2011 році суд визнав Тимошенко винною за статтею 365 Кримінального кодексу України (перевищення влади та службових повноважень) і засудив її до семи років в'язниці із забороною займати державні посади протягом трьох років.

QHA повідомляло, що Національне антикорупційне бюро України (НАБУ) приступило до перевірки запиту народного депутата України Володимира Ар'єва щодо фінансування виборчої кампанії Юлії Тимошенко у 2010 році главою Лівії Муаммаром Каддафі. В офіційній відповіді НАБУ повідомляється, що відомство розглянуло запит щодо можливого отримання Тимошенко 4 мільйонів євро від Каддафі для фінансування виборчої кампанії на президентських виборах 2010 року.

Джерело: Укрінформ

QHA