МОСКВА (QHA) -

Ольга Литвиненко — донька ректора Санкт-Петербурзького гірничого університету, в якому Володимир Путін захищав свою дисертацію, подала заяву на вступ до руху «Відкрита Росія» Михайла Ходорковського, повідомляє «Дощ».

Ольга Литвиненко розповіла, що нещодавно у неї пройшли переговори з Ходорковським:

— Мене надихнула харизма Ходорковського і його впевненість у тому, що Росію можна і потрібно врятувати від диктатури та шляху до залізної завіси, за яким наша країна йде сьогодні. Так, я прийняла тверде рішення знову зайнятися політикою і вступити до «Відкритої Росії», — сказала Литвиненко.

Вона зазначила, що повинна зробити все необхідне, «щоб Росія встала на шлях демократичного розвитку, щоб суди стали по-справжньому незалежними, щоб правоохоронна система перестала бути каральною машиною проти інакомислячих».

Виконавчий директор проекту «Відкриті вибори» Тимур Валєєв підтвердив, що заява Литвиненко надійшла до «Відкритої Росії», але вона ще не прийнята. За його словами, заява може бути розглянута на найближчому засіданні федеральної ради руху 20 липня або ж через три тижні.

Ректор Санкт-Петербурзького гірничого університету Володимир Литвиненко двічі очолював передвиборний штаб Путіна. У 2017 році він зайняв 122-е місце у рейтингу 200 найбагатших бізнесменів Росії за версією Forbes.

Його донька Ольга Литвиненко з 2007 року була депутатом законодавчих зборів Санкт-Петербурга від партії «Справедлива Росія». У 2011 році вона виїхала з країни, після чого її батько звернувся до Слідчого комітету із заявою про викрадення доньки.

 

 

Як повідомляло QHA, адвокат жертв катастрофи малайзійського Boeing 777, який був збитий над Донбасом у липні 2014 року, закликав президента Росії Володимира Путіна спокутувати провину перед загиблими.

ФОТО: інтернет

QHA