КИЇВ (QHA) -

Засідання Святошинського суду у справі розстрілів на Євромайдані було перенесене через блокування активістами приміщення суду. В результаті скупчення великої кількості людей перед будівлею суду до судової зали не було можливості ввести обвинувачених екс-учасників підрозділу «Беркут». Онлайн-трансляцію вів офіційний веб-портал «Судова влада України».

13.55: Зв'язок відновлений. Ростовський суд дозволив допитати адвоката Віктора Януковича Сердюка. У Святошинському суді відмовилися допитати адвоката, і запропонували перенести судове засідання на 28 листопада. Екс-президент Янукович погодився на перенесення суду, і попросив Святошинський суд забезпечити всіма засобами проведення допиту без блокувань «незацікавлених у встановленні справедливості».

13.47: Перерва закінчена. Відновлюється онлайн-зв'язок із ростовським судом.

13.20: Янукович отримав слово і прокоментував ситуацію з блокуванням:

— Моє власне рішення було виступити у суді. Я зацікавлений у тому, щоб злочинці були покарані. Блокування це рішення тих людей, які не зацікавлені у встановленні справедливості,  встиг сказати екс-президент України, що самоусунувся від влади.

13.08: І сторона обвинувачення, і сторона захисту заявляють про те, що обвинувачені так і не приїхали до суду, оскільки автозак з ними заблокували біля Лук'янівського СІЗО.

13.06: Святошинський суд також розпочав свою роботу.

13.04: Віктор Янукович готовий до допиту.

13.02: Адвокат екс-беркутівців стверджує, що у залі Святошинського суду зібралися всі учасники процесу, не вистачає лише підозрюваних.

13.01: Засідання суду не розпочнеться доти, доки до суду не доправлять екс-беркутівців.

Засідання суду було перенесене за попередніми даними на 28 листопада. Судді на даний момент радяться для визначення подальших дій.

Нагадаємо, як повідомлялося раніше, Ростовський суд дозволив допит Янукович в режимі онлайн-конференції у справі розстрілів активістів Євромайдану.

ФОТО: інтернет

QHA