ДАМАСК (QHA) -

 

Голова маріонеткового уряду Криму Сергій Аксенов повідомив, що підсумки поїздки кримської делегації до Сирії, у тому числі й про зустріч з президентом цієї країни, повідомлять очільнику Російської Федерації Володимиру Путіну.

Про це він повідомив на своїй сторінці у Facebook.

За словами Аксенова, делегація з Криму після закінчення 30 днів надасть підсумковий звіт про поїздку Путіну.

Аксенов зазначив, що під час візиту вдалося досягти домовленостей про створення торгового дому і судноплавної компанії.

Відзначимо, окрім Аксенова, кримська делегація складалася зі "спікера Криму" Володимира Константинова, заступника Аксенова Георгія Мурадова, сенатора Держдуми Росії від Криму Ольги Ковітіді та інших.

 

QHA писало, що під час візиту також обговорювалося питання створення спільного сирійсько-кримського торгового дому, можливість розрахунку поставок у національній валюті та відкриття авіасполучення між Сирією і Кримом. Окрім того, планується підписання угоди про торгівельно-економічне, науково-технічне і гуманітарне співробітництво між Кримом і сирійської провінцією Латакія.

Раніше повідомлялося, що "влада" Криму збільшила експорт зерна до Сирії, оскільки нібито існують домовленості про продаж надлишку сільськогосподарських культур. У свою чергу, Крим може отримувати за пшеницю продукти з Сирії, наприклад, оливкову олію. Такий обмін діє, оскільки РФ знаходиться під міжнародними санкціями через окупацію Криму.

QHA