КИЇВ (QHA) -

Енергетична компанія ДТЕК, що керує активами групи СКМ Ріната Ахметова, направила до Національної поліції заяви про скоєння злочинів у зв'язку із втратою управління на підприємствах, розташованих на окупованих територіях Донецької та Луганської областей. Про це повідомляє «Тиждень.ua».

— Заяви компанії були представлені за ч. 3 ст. 206 Кримінального кодексу України, яка передбачає вимогу припинити ведення господарської діяльності, поєднане із загрозою насильства, захоплення цілого майнового комплексу організованою групою осіб. У зв'язку із цим ДТЕК просить Національну поліцію розпочати досудове розслідування і вжити заходів для недопущення незаконного використання захопленої власності, йдеться у заяві.

Компанія надала також список втраченого майна і активів у ОРДЛО.

Нагадаємо, як повідомляло QHA, на офіційному сайті СКМ 2 березня з'явилася заява про те, що група компаній, чиї Єнакіївський металургійний і Харцизький трубний заводи працюють на окупованій території Донбасу, не сприймає жодних зовнішніх «адміністрацій» і податкових виплат терористам «ДНР» і «ЛНР».

Вночі на 1 березня проросійські терористи оголосили про введення власних «адміністрацій» на українських підприємствах у ОРДЛО. Бойовики повідомили, що відтепер «податки з цих підприємств надходитимуть до бюджету республік», тобто незаконних утворень «ДНР» і «ЛНР».

ФОТО: інтернет

QHA