ВАРШАВА (QHA) -

Росія створює собі проблеми у діалозі з іншими країнами через окупацію Кримського півострова. Про це заявив президент Польщі Анджей Дуда.

При цьому, за його словами, «завжди існує шанс на діалог з Росією».

Він зазначив, що Польщу повідомили про удар США, Великобританії і Франції по об'єктах Сирії, і вона підтримує діалог з союзниками по НАТО.

— Завжди існує шанс на діалог, якщо хтось, по-перше, хоче діалогу, а по-друге, не створює небезпечну ситуацію, не є агресором. Росія, на жаль, окупує Крим, де-факто окупує частину України, і це сьогодні є проблемою у відносинах з Росією кожної демократичної країни, яка чесно дивиться на навколишній світ і хоче безпеки, — цитує прес-служба глави Польщі Анджея Дуду.

QHA повідомляло, що Україна висловила солідарність зі США, Великобританією і Францією, які рано вранці 14 квітня завдали ракетних ударів по Сирії.

Нагадаємо, раніше секретар РНБО Олександр Турчинов назвав справедливим покаранням ракетні удари по Сирії. Турчинов зазначив, що сирійському лідеру не допомогла військова підтримка Росії.

Раніше повідомлялося, що посол Росії у США Анатолій Антонов пов'язав бомбардування Сирії західними країнами з особистою образою президента РФ Володимира Путіна.

QHA