КИЇВ (QHA) -

Затриманий українськими силовиками екс-мер Торецька Володимир Слєпцов, якого мали передати бойовикам «ДНР» у рамках обміну полоненими, передумав повертатися і ховався в автобусі.

Біля окупованої Горлівки, де проходив процес обміну, Слєпцов передумав іти на обмін і сховався в автобусі журналістів. Коли обмін завершився, і журналісти поїхали назад, Слєпцов вирушив разом із ними. Він надалі відбуватиме покарання в Україні.

У серпні 2016 року екс-меру вручили повідомлення про підозру в зазіханні на територіальну цілісність України і участь у терористичній організації.

Правоохоронці заявляють, що 15 квітня 2014 року посадовець головував на засіданні сесії міської ради і вносив до порядку денного питання про призначення незаконного референдуму у Торецьку.

14 грудня 2017 року Слєпцову скасували запобіжний захід у вигляді утримання під вартою, щоб передати його бойовикам ОРДЛО в рамках обміну полоненими.

Нагадаємо, сьогодні в результаті обміну полоненими між українською стороною і ОРДЛО вдалосязвільнити 74 полонених, які перебували в полоні у бойовиків.

Раніше повідомлялося, що Україна і Росія можуть знову провести масштабний обмін полоненими на Донбасі. Про це заявив лідер руху "Український вибір - право народу" Віктор Медведчук.

Як писало QHA, 15 осіб з тих, кого українська сторона повинна була передати підконтрольним Росії терористичним організаціям "ДНР" і "ЛНР" в рамках звільнення українських заручників, відмовилися від обміну і висловили бажання залишитися на території, підконтрольній Україні.

Раніше були опубліковані перші фото з місця обміну полоненими на околиці Горлівки у КПП "Майорське".

Джерело: Громадське

QHA