КИЇВ (QHA) -

Генеральна прокуратура України оголосила в розшук екс-міністра оборони України Павла Лебедєва за підозрою у сприянні силовикам режиму Януковича під час розгонів і розстрілів активістів Євромайдану. Про це інформує видання LB з посиланням на прес-службу ГПУ.

— Департамент спецрозслідування розслідує кримінальне провадження стосовно Лебедєва за підозрою в тому, що він у складі злочинної організації колишнього президента Віктора Януковича, використовуючи своє службове становище, сприяв правоохоронцям у придушенні протестних акцій активістів євромайдан, йдеться у повідомленні.

Екс-міністра звинувачують в участі у злочинній організації, створеній з метою вчинення тяжкого чи особливо тяжкого злочину (ч.1 ст. 255 Кримінального кодексу України).

На даний момент Павло Лебедєв перебуває на території Російської Федерації.

Нагадаємо, як передавало QHA, під час допиту збіглого екс-президента України Віктора Януковича Святошинським судом Києва 28 листопада генеральний прокурор Юрій Луценко виніс йому підозру «в умисних діях, що призвели до зміни державних кордонів України, порушення порядку, встановленого Конституцією України, і ведення агресивної війни проти України — ч. 1 ст. 111, ч. 5 ст. 27, ч. 3 ст. 110, ч. 2 ст. 437 Кримінального кодексу України».

ФОТО: інтернет

QHA