АНКАРА (QHA) -

Президент Туреччини Реджеп Тайіп Ердоган заявив сьогодні, що в Туреччині відбудуться позачергові вибори президента і парламенту 24 червня.

Така заява була озвучена за підсумками зустрічі президента з лідером Партії націоналістичного руху Девлетом Бахчелі.

— Ми обговорили з Бахчелі пропозиції щодо проведення позачергових виборів. Вибори президента і парламенту відбудуться 24 червня, в неділю, — сказав він.

Раніше QHA повідомляло, що глава Партії націоналістичного руху Туреччини Девлет Бахчелі закликав провести в країні 26 серпня нинішнього року дострокові президентські і парламентські вибори.

Лідер турецьких націоналістів заявив, що в річницю перемоги у битві при Малазгирті турецький народ "може обрати і президента, і депутатів, давши тим самим заслужений урок ворогам Туреччини".

Нагадаємо, майже рік тому в Турецькій Республіці завершився підрахунок голосів за внесення до конституції поправок, які передбачають перехід від парламентської форми правління до президентської республіки.

За конституційні поправки проголосувало 51,32% виборців, проти — 48,68%. Таким чином, країна перейшла до президентської форми правління.

QHA