АНКАРА (QHA) -

Реджеп Тайіп Ердоган набрав більшість голосів (більше 50%) виборців на виборах президента Туреччини. Про це повідомив глава Вищої виборчої комісії (ВВК) Туреччини Саді Гювен.

Він зазначив, що наразі підраховано 97,7% бюлетенів, а голоси, які залишилися, вже не можуть вплинути на підсумки голосування.

За словами Гювена, під час голосування 10%-й виборчий бар'єр подолали п'ять політичних партій, таких як Партія справедливості і розвитку (AKP), Республіканська народна партія (РНП), Партія націоналістичного руху, Народно-демократична партія і «Гарна партія».

— Дані протоколів, які надходять до бази даних Вищої виборчої комісії, негайно передаються представникам політичних партій, — зазначив Гювен.

Нагадаємо, Ердоган заявив, що в Туреччині 24 червня відбудуться позачергові вибори президента і парламенту. Ця заява була озвучена за підсумками зустрічі президента з лідером Партії націоналістичного руху Девлетом Бахчелі.

Раніше Бахчелі закликав провести в країні 26 серпня дострокові президентські та парламентські вибори. Лідер турецьких націоналістів заявив, що у річницю перемоги в битві при Малазгирті турецький народ "може обрати і президента, і депутатів, давши тим самим заслужений урок ворогам Туреччини".

Джерело: Anadolu

QHA