АНКАРА (QHA) -

Президент Туреччини Реджеп Тайіп Ердоган заявив, що країни Організації ісламського співробітництва (ОІС) мають бойкотувати ізраїльські товари і ввести санкції проти Ізраїлю, а Анкара вживатиме аналогічні заходи після дострокових президентських і парламентських виборів 24 червня.

За його словами, Туреччина проведе переоцінку своїх міждержавних відносин з Ізраїлем, особливо в економічній та торгівельній сферах.

— У нас попереду вибори, а після них ми зробимо кроки у відповідному напрямку. У рамках ОІС ми ухвалили рішення рекомендувати членам організації бойкотувати товари з Ізраїлю. Хотів би, щоб члени ОІС пішли в підсумку на введення ембарго, а в результаті були виключені будь-які закупівлі з Ізраїлю, — відзначив турецький лідер.

Раніше повідомлялося, що Туреччина відкликала своїх послів зі США та Ізраїлю для проведення консультацій у зв'язку із напруженістю на Близькому Сході, яка виникла після перенесення американського посольства з Тель-Авіва до Єрусалиму.

Президент Туреччини Реджеп Тайіп Ердоган також виступив ініціатором надзвичайного саміту Організації ісламського співробітництва.

QHA