АНКАРА (QHA) -

Президент Туреччини Реджеп Тайіп Ердоган заявив, що його країна від самого початку сприймала нагірно-карабаський конфлікт між Вірменією і Азербайджаном як свою проблему.

Про це Ердоган повідомив на спільній з президентом Азербайджану Ільхамом Алієвим прес-конференції в Анкарі.

— Нагірно-карабаський конфлікт має бути врегульований у рамках територіальної цілісності і недоторканності кордонів Азербайджану і відповідно до резолюцій ООН. Це найбільше бажання Туреччини, — сказав він.

За словами Ердогана, в найближчому майбутньому Туреччина і Азербайджан перейдуть на розрахунки у національній валюті — турецькій лірі та азербайджанський манат.

Він зазначив, що Туреччина готова до поглиблення взаємодії з Азербайджаном, підкресливши, що співпраця Анкари і Баку справляє позитивний вплив на увесь регіон.

Анкара, за словами турецького лідера, високо оцінила підтримку офіційним Баку операції «Оливкова гілка» в Сирії. Ердоган пообіцяв, що у разі своєї перемоги на президентських виборах 24 червня, здійснить свій перший закордонний візит до Азербайджану.

Раніше віце-прем'єр країни Бекір Боздаг заявив, що президент Туреччини Реджеп Тайіп Ердоган переможе на дострокових президентських виборах вже у першому турі.

За його словами, необхідність проведення другого туру не буде навіть стояти на порядку денному.

QHA