КИЇВ (QHA) -

Москва не піде на колективний обліковий обмін українських політв'язнів. Про це у коментарі QHA повідомив адвокат Марк Фейгін.

Він зазначив, що вищі шанси на обмін у медійних персон, таких як Олег Сенцов і Роман Сущенко.

— Я вважаю, що, по-перше, Москва не піде на обмін спискового складу. Все, що більше двох, на мою думку, в цій ситуації для Москви неприйнятно. Вони не стануть обговорювати колективний обліковий обмін. По-друге, зрозуміло, що шанси вищі у медійних персон ... це Сенцов, Сущенко, може ще деякі інші. У них шанси вищі.

Адвокат підкреслив, що Москва затягує реакцію з приводу надходження пропозицій щодо обміну, однак шанси на обмін є після чемпіонату світу з футболу.

За словами Фейгіна, існує також ймовірність обміну Сущенка на одного з росіян.

— Знову ж таки, ми до кінця не розуміємо, чого хоче Москва. Якщо Москва наполягатиме на своїх інтересах, не тільки у сенсі Вишинського, а й на якихось інших, то я не можу сказати, яким буде остаточне рішення, який буде компроміс. Шанси обміну звичайно є.

QHA повідомляло, що віце-спікер Верховної Ради Ірина Геращенко оприлюднила імена росіян, яких Київ готовий обміняти на в'язнів Кремля. У списку 23 людини, які відбувають покарання за скоєні в Україні злочини. У списках росіян на обмін немає директора «РИА Новости Украина» Кирила Вишинського.

QHA